Rental

Stawki Najmu

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi backdropami

Użycie w Sesjach Studyjnych, prywatnych i komercyjnych

600 PLN na maksymalnie 3 dni; 700 PLN na 7 dni; 100 PLN za każdy dodatkowy dzień

Użycie Video w tym Social, Youtube, TV

570 PLN na maksymalnie 3 dni; 720 PLN na 7 dni; 150 PLN za każdy dodatkowy dzień

Wykorzystanie do Druku i Reklamy

430 PLN na maksymalnie 3 dni; 600 PLN na 7 dni; 100 PLN za każdy dodatkowy dzień

Wykorzystanie Wystawy i Targi

440 PLN na maksymalnie 3 dni; 620 PLN na 7 dni; 100 PLN za każdy dodatkowy dzień

Redakcyjny*

375 PLN na maksymalnie 3 dni; 575 PLN na 7 dni; 100 PLN za każdy dodatkowy dzień

Scenografia widowiskowa*

300 PLN za tydzień

Student/uczelnia ( po zaświadczeniu )

345 PLN na maksymalnie 3 dni

Rabaty ilościowe

Jest 10% zniżki, gdy 3 lub więcej backdropów jest wynajmowanych jednocześnie.

Warunki wynajmu

1.) Klient ponosi pełną odpowiedzialność za koszty transportu wynajmowanych materiałów do i z Pepper Backdrops Studio. Transport organizuje Pepper Backdrops. 

2.) Po przewiezieniu wynajętego backdroa z  Pepper Backdrops Studio, Klient zobowiązuje się do pełnej zapłaty stosownej opłaty za wynajem i pełnej zgodności z niniejszym regulaminem.

3.) W przypadku zagubienia, kradzieży lub uszkodzenia, Klient jest odpowiedzialny ponieść opłatę za wymianę lub uszkodzenie, która zostanie ustalone na podstawie oceny danego tła przez Pepper Backdrops Studio.

4.) Klient dostarczy Pepper Backdrops Studio dowód zgodności z uzgodnionym wykorzystaniem wynajmowanego backdropa za pomocą zdjęć, negatywów lub linków do udokumentwdanego wykorzystania.

5.) Wszystkie backdropy, niezależnie od tego, czy zostały wykonane na zamówienie, czy wypożyczone, pozostają wyłączną własnością Pepper Backdrops Studio

Wypożyczenie na zlecenie lub bezpośredni zakup

Oferujemy ręcznie malowane niestandardowe tła i elementy podłogowe dla naszych klientów. Nasze niestandardowe backdropy są dostępne przez krótki czas, również do zakupu. Ceny różnią się w zależności od specyfikacji każdego zlecenia, a my z przyjemnością porozmawiamy z Tobą o Twoim konkretnym projekcie i przedstawimy wycenę. Czekamy na współpracę z Tobą.

Wysyłka 

Oferujemy wysyłkę krajową dla wszystkich naszych klientów i możemy skierować Cię do kilku renomowanych firm, jeśli wysyłka międzynarodowa jest wymagana dla twojego tła. Zadzwoń lub napisz do nas, aby uzyskać więcej informacji.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszych usług wysyłki międzynarodowej, zadzwoń lub napisz do nas.

Wysyłka nie ogranizowana Przez Pepper Backdrops Studio jest traktowana jako odbiór osobisty i czas najmu liczony jest od dnia odebrania backdropa/ów z Pepper Backdrops Studio

Ceny wysyłki mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

Jeśli podczas procesu wysyłki zostaną poniesione nieprzewidziane opłaty, klient ponosi wyłączną odpowiedzialność za zapłatę różnicy.

Podane ceny, są cenami netto.

Przewiń do góry